Forum Klanu Yellington

Yellington


#1 2009-01-03 09:33:36

FunnyFace

Gość

podanie

FunnyFace

lvl 76 , SS , karmian+hom , suba? jeszcze nie myslalem moze bd moze ps ..

doświadczenie - SPORE

od 6 do 10+h

tak

22

tak

dlaczego? bo widze ze gracie aktywnie

znam was nie raz widzialem pare osob , osobiscie raczej nikogo , tak bylem w Royalach , ale to klan niezbyt zachecajacy do dalszego grania z nimi , dolaczylem do nich bo przyszedlem tu z kumplem  na serwer i dolaczylismy byle gdzie , z poczatku wporzo teraz paranoja .

 

#2 2009-01-03 09:46:50

Synister

Klanowicz

2585089
Call me!
Skąd: Swiat L2
Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 127
Punktów :   

Re: podanie

all wydaje sie byc ok, from me +1

Offline

 

#3 2009-01-03 10:04:01

Kacap

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 122
Punktów :   

Re: podanie

przyjety

Offline

 

#4 2009-01-08 15:16:53

Niewaznekto

Gość

Re: podanie

Powiem tak.. Funnyface byl w royalach po czym ukradl dwa boty (zmienil pasy), zeby expic destro. Jak sie dowiedzielismy ze to on to spierdolil z klanu. Tyle w tym temacie.

See you in a game.

 

#5 2009-01-08 15:30:11

ProMaster

Gość

Re: podanie

FunnyFace napisał:

FunnyFace

lvl 76 , SS , karmian+hom , suba? jeszcze nie myslalem moze bd moze ps ..

doświadczenie - SPORE

od 6 do 10+h

tak

22

tak

dlaczego? bo widze ze gracie aktywnie

znam was nie raz widzialem pare osob , osobiscie raczej nikogo , tak bylem w Royalach , ale to klan niezbyt zachecajacy do dalszego grania z nimi , dolaczylem do nich bo przyszedlem tu z kumplem  na serwer i dolaczylismy byle gdzie , z poczatku wporzo teraz paranoja .

paranoja? jeszcze bedziesz chcial aby sie przyjac noobku. A co do tych botow jedego juz odzyskalismy i z drugiem tez nie bedzie problemow. Kolejne to to ze niby jestescie dobrym, extra clanem a przyjmujecie takich zlodzieji i oszustow. Zal mi Was :>

 

#6 2009-01-08 15:35:20

Pardi

Gość

Re: podanie

funny złodziej ukradł boty zmienił pasy , ukradł mi homka , nie bierzecie go do klanu u was zrobi to samo takim ludziom się nie da wierzyć zrobił to raz zrobi na 100% drugi

 

#7 2009-01-08 15:37:17

Misiek

Gość

Re: podanie

Fanny jebany Zlodziej jak go Przyjmiecie to uwazajcie zeby nie stał w ClanHallu jak bedziecie sie odpekowywac bo bankowo cos podpierdoli (jak zwykle)

 

#8 2009-01-08 15:38:17

Jestem Fanem

Gość

Re: podanie

Pardi napisał:

funny złodziej ukradł boty zmienił pasy , ukradł mi homka , nie bierzecie go do klanu u was zrobi to samo takim ludziom się nie da wierzyć zrobił to raz zrobi na 100% drugi

jescze Karmiana Ci zajebal XD

 

#9 2009-01-08 15:41:40

Jestem Fanem

Gość

Re: podanie

Jestem Fanem napisał:

Pardi napisał:

funny złodziej ukradł boty zmienił pasy , ukradł mi homka , nie bierzecie go do klanu u was zrobi to samo takim ludziom się nie da wierzyć zrobił to raz zrobi na 100% drugi

jescze Karmiana Ci zajebal XD

no na razie PP odzyskalismy bo mail sie znalazl ale na SE Nie

 

#10 2009-01-08 17:05:22

RedNose

Klanowicz

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: podanie

ProMaster napisał:

FunnyFace napisał:

FunnyFace

lvl 76 , SS , karmian+hom , suba? jeszcze nie myslalem moze bd moze ps ..

doświadczenie - SPORE

od 6 do 10+h

tak

22

tak

dlaczego? bo widze ze gracie aktywnie

znam was nie raz widzialem pare osob , osobiscie raczej nikogo , tak bylem w Royalach , ale to klan niezbyt zachecajacy do dalszego grania z nimi , dolaczylem do nich bo przyszedlem tu z kumplem  na serwer i dolaczylismy byle gdzie , z poczatku wporzo teraz paranoja .

paranoja? jeszcze bedziesz chcial aby sie przyjac noobku. A co do tych botow jedego juz odzyskalismy i z drugiem tez nie bedzie problemow. Kolejne to to ze niby jestescie dobrym, extra clanem a przyjmujecie takich zlodzieji i oszustow. Zal mi Was :>

Myśl człowieku, czy ten koleś pisząc do nas podanie miał na czole napis "Jestem oszustem - kradne". Ładnie tam wychowujecie ludzi w tym klanie.

Offline

 

#11 2009-01-08 17:51:00

Pardi

Gość

Re: podanie

RedNose napisał:

ProMaster napisał:

FunnyFace napisał:

FunnyFace

lvl 76 , SS , karmian+hom , suba? jeszcze nie myslalem moze bd moze ps ..

doświadczenie - SPORE

od 6 do 10+h

tak

22

tak

dlaczego? bo widze ze gracie aktywnie

znam was nie raz widzialem pare osob , osobiscie raczej nikogo , tak bylem w Royalach , ale to klan niezbyt zachecajacy do dalszego grania z nimi , dolaczylem do nich bo przyszedlem tu z kumplem  na serwer i dolaczylismy byle gdzie , z poczatku wporzo teraz paranoja .

paranoja? jeszcze bedziesz chcial aby sie przyjac noobku. A co do tych botow jedego juz odzyskalismy i z drugiem tez nie bedzie problemow. Kolejne to to ze niby jestescie dobrym, extra clanem a przyjmujecie takich zlodzieji i oszustow. Zal mi Was :>

Myśl człowieku, czy ten koleś pisząc do nas podanie miał na czole napis "Jestem oszustem - kradne". Ładnie tam wychowujecie ludzi w tym klanie.

1. on od poczatku nie gral ani w royal ani w suteners.
2. gg za dodawanie random ludzi ze złymi referencjami do klanu
3. "Jestem oszustem - kradne" tak już to ma napisane na czole. Napisaliśmy wam do wyraźnie ze nie polecamy FunnyRyja mimo tego ze jesteśmy z wara to jeszcze do nas teksty że źle ludzi wychowujemy o0.
4. powodzenia z nowym random klanowiczem radze nie odpekowywac się kiedy funny będzie siedział w clanhallu.

 

#12 2009-01-08 18:17:46

Xan

Klanowicz

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 19
Punktów :   

Re: podanie

emmmm koles i tak nie gra za duzo, a poza tym pardi pytanie, co wam ukradl? ma ekwipunek niby karmian + homm, homma z acu czy karmian glovesy wam podjebal?


SE Angeline

Offline

 

#13 2009-01-08 19:03:16

Pardi

Gość

Re: podanie

Xan napisał:

emmmm koles i tak nie gra za duzo, a poza tym pardi pytanie, co wam ukradl? ma ekwipunek niby karmian + homm, homma z acu czy karmian glovesy wam podjebal?

nie chodzi o to "co", tylko ze ukradł mi nie chodzi o itemek tylko sam fakt. Ukradł pp~70/se~70/homka acume.

 

#14 2009-01-08 19:08:53

Jestem Fanem

Gość

Re: podanie

Pardi napisał:

Xan napisał:

emmmm koles i tak nie gra za duzo, a poza tym pardi pytanie, co wam ukradl? ma ekwipunek niby karmian + homm, homma z acu czy karmian glovesy wam podjebal?

nie chodzi o to "co", tylko ze ukradł mi nie chodzi o itemek tylko sam fakt. Ukradł pp~70/se~70/homka acume.

A Karmian Seta:/ ? jestes biedny teraz:(
ale tak powaznie to pomysl sobie jak bedzie mial A grade w zasiegu reki to co zrobi? o.O

 

#15 2009-01-08 19:19:39

Pardi

Gość

Re: podanie

Jestem Fanem napisał:

Pardi napisał:

Xan napisał:

emmmm koles i tak nie gra za duzo, a poza tym pardi pytanie, co wam ukradl? ma ekwipunek niby karmian + homm, homma z acu czy karmian glovesy wam podjebal?

nie chodzi o to "co", tylko ze ukradł mi nie chodzi o itemek tylko sam fakt. Ukradł pp~70/se~70/homka acume.

A Karmian Seta:/ ? jestes biedny teraz:(
ale tak powaznie to pomysl sobie jak bedzie mial A grade w zasiegu reki to co zrobi? o.O

Karmian set dostal za free jesli pamietam. Biedny ? nie sadze.
Koniec tematu jesli o mnie chodzi macie złodzieja w klanie proste wspomnicie moje slowa jak przesracie sety bronie jawele.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl